ÇevirBil

Sınıfta olan sınıfta mı kalır? Tabii ki hayır.

Hem sınıf içi hem de dijital eğitimlerinizin kalıcılığını artırmak için geliştirdiğimiz bilimsel temellere dayanan ve ölçümlenebilen teknoloji çözümlerimizle tanışın.

Çevirbil

Çevir, Eğlen, Öğren

Çevirbil, kurumsal öğrenme süreçleriniz için oyunlaştırma öğelerinin kullanarak çok kolay ve hızlı bir şekilde soru tabanlı oyunlar oluşturmanızı sağlayan web tabanlı uygulamamızdır. Çıktıları SCORM2004 olup eğitim yönetim sisteminiz ile (LMS) uyumlu çalışır.

www.cevirbil.com

Çevirbil Tanıtım Videosu

Kullanım Amacı

Eğitimlerin Sonunda Takip

Eğitimlerin Sonunda Takip

Öğrenilen Bilgileri Güncel Tutma

Öğrenilen Bilgileri Güncel Tutma

Bilgileri Pekiştirme

Bilgileri Pekiştirme

Sınavlara Hazırlık

Sınavlara Hazırlık

Özellikler

Kuruma Göre Özelleştirin

Kuruma Göre Özelleştirin

Yönetici panelindeki esnek alanlar sayesinde “Logo”, “Soru kategorileri”, “Renkler”, ”Ses efektleri” gibi alanları kurumunuza özel hale getirebilirsiniz.

Öğrenmeyi Eğlenceli Hale Getirin

Öğrenmeyi Eğlenceli Hale Getirin

Çevirbil oyun alt yapısı ile sunulan “En iyiler listesi”, “Joker kazanma", “Zamana karşı yarışma” gibi oyunlaştırma öğeleri ile çalışanlarınıza rekabet ortamları sunabilirsiniz.

Uyumluluk

Uyumluluk

Yönetici panelinden ürettiğiniz bütün oyunları tek tuşla SCORM 2004 çıktısı alarak bu standartla uyumlu bütün “Eğitim Yönetim Sistemleri”nde (LMS) sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

Sınırsız Kullanım

Sınırsız Kullanım

Kiralama dönemi içinde “Yönetici paneli”nden istediğiniz kadar sınav oluşturabilirsiniz.

Güvenlik

Güvenlik

Üst düzey yazılımsal güvenlik yöntemleri ile içerikleriniz ve özel şifreleme yöntemleri ile yönetici hesaplarınız koruma altına alınır.

Raporlama ve İstatistikler

Raporlama ve İstatistikler

Soru ve kategori bazlı raporlarla çalışanlarınızın gelişimlerini takip edin, iyileştirilmesi gereken konuları belirleyin. En’ler listesi ile aksiyon almanız gereken raporlara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Karma (Blended) Öğrenme Stratejilerinizi Entegre Edin!

Sınıf içi eğitimlerinizden oryantasyon çalışmalarınıza, satış projelerinizden zorunlu eğitimlerinize, ölçme değerlendirme taleplerinizden kurum için motivasyonu artırmaya kadar bir çok ihtiyacınız ile, çözümlerimizi entegre kullanın ve inanılmaz sonuçları görün!