Özel İçerik Üretimi

İhtiyaçlarınıza göre özel dijital
öğrenme içerikleri oluşturmak için
sizinle çalışmak istiyoruz

Dijital öğrenme projeniz ne olursa olsun, sizinle iş birliği yapabiliriz. Kısa farkındalık çalışmalarından on binlerce kişiyi kapsayan karmaşık dijital öğrenme programlarına kadar her konuda size yardımcı olmak için buradayız.

Finans kurumlarından perakendeye, holding yapılarından ilaç sektörüne bir çok şirket için dijital ögrenme içerik üretimleri gerçekleştirdik. Sektördeki hemen hemen tüm LMS’ler ile uyumlu özel dijital ögrenme içerikler hazırladık.

Kurumunuzun Bilgi Birikimini Çalışanlarınıza Aktaralım

Öğretim tasarımcılarımız mevcut uzmanlarınızdan bilgileri alma ve bunu yüksek oranda etkileşimli dijital öğrenmeye dönüştürme konusunda uzmandır.

Oyna Öğren

Oyna Öğren

Oyun Ve Oyunlaştırma (Gamification) Elementleri Ile Desteklenmiş Öğrenme Materyalleri Ile Çalışanlarınızın Iş Performansını Artırıcı Üretimler Yapıyoruz.

İzle Öğren

İzle Öğren

Video Çekimleri, 2D/3D Motion Graphics Animasyonlar, Seslendirme Vb. Multimedya Öğeleri Ile Desteklediğimiz Öğretim Tasarım Modellerimizle Çalışanlarınızda Davranış Ve Beceri Değişikliğine Yönelik Dijital Içerikler Üretiyoruz.

Dokun Öğren

Dokun Öğren

Dokunmatik LCD Ve Kiosklar Için Hazırladığımız Yazılım Ve Oyunlarla Çalışanlarınızın Kurum Içinde Işbirlikçi Öğrenme Modelleri Ile Eğlenirken Öğrenmelerini Sağlıyoruz.

Tıkla Öğren

Tıkla Öğren

Çalışanlarınızın Kurumunuzda Kullanılan Ekranları Hızlı Ve Kalıcı Bir Şekilde Öğrenmelerini Sağlayacak Uygulatmaya Yönelik Dijital Eğitimler Üretiyoruz.

Mobil Öğren

Mobil Öğren

Hem Mobil Cihazlardan Hem De Masa Üstü Bilgisayardan Sorunsuz Şekilde Erişim Sağlayabileceğiniz, Mobil Öğretim Tasarım Metodolojileri Ve Yaklaşımlarına Uygun Eğitim Içerikleri Üretiyoruz.

Uygula Öğren

Uygula Öğren

Duygu, Düşünce Ve Davranış Değişikliğini Temel Alan Öğretim Tasarımı Modellerimizle, Çalışanlarınızı Günlük Hayatta Karşılaşabilecekleri Olayları Birebir Yaşatmaya Yönelik “Simülasyon”Lar Üretiyoruz.

Yüz yüze Eğitimlerinizi Dijital Eğitime Dönüştürelim

Sınıf içi eğitimlerinizi daha çok çalışanınıza ulaştırmak için daha düşük maliyetli bir yola ihtiyacınız varsa, kullandığınız sistem ne olursa olsun ve dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, eğitim içeriklerinizi ilgi çekici öğrenme deneyimlerine dönüştürebiliriz.